Co dla Ciebie zrobimy?

Wykonujemy różnorodne meble dla Twojego mieszkania i biura. Specjalizujemy się w produkcji szaf z drzwiami suwanymi, jednak wykonujemy też zabudowy pomieszczeń, meble do sypialni i pokoju dziecięcego, meble kuchenne czy meble biurowe. Pomożemy Ci w zaaranżowaniu całej przestrzeni!

 

 

szafy przesuwne szafy narożne
garderoby i zabudowy wnęk
Meble kuchenne i łazienkowe
drzwi przesuwne i drzwi uchylane
biblioteczki biurka, łóżka i komody
aranżacje sypialni, salonu, biura

Jak zamówić meble?

Zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów, by spytać o wstępną cenę lub umówić się na pomiar

Zainteresowałeś się naszą ofertą? Masz dodatkowe pytania. Skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci błyskawicznie rozwieją Twoje wątpliwości, podadzą przybliżoną cenę i umówią Cię na pomiar mebli pod zabudowę i szaf przesuwnych w Twoim domu.

Już na tym etapie możesz nam podać wymiary swojej szafy przesuwnej. Napisz nam wysokość i szerokość, a my podamy Ci przybliżoną wycenę. Chcesz mieć taniej? Zmierz swoją szafę sam! Dostaniesz zniżkę!

Nasz projektant przyjedzie do Ciebie, by zaprojektować Twoje meble

Nasz projektant przyjeżdża do Ciebie do domu lub biura, by porozmawiać o waszym pomyśle, pokazać próbki materiałów i kolorów, zmierzyć meble i podać wstępną cenę. Wszystko za darmo i niezobowiązująco.

Dojeżdżamy do klienta na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i województwa lubuskiego. Obsługujemy Wrocław, Poznań, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Leszno, Głogów, Polkowice, Legnicę, Kalisz Gniezno i mniejsze miasta i wioski w okolicy.

Decydujesz się na projekt, a my w kilka dni kompletujemy Twoje zamówienie.

W kolejnych dniach dzwonimy do Ciebie z informacją o ostatecznej cenie. Jeśli się zdecydujesz, wpłacasz zaliczkę, a my rozpoczynamy kompletowanie zamówienia.

Przez następny tydzień kompletujemy Twoje zamówienie i przygotowujemy je do wysłania. Zgodnie ze zleceniem po tym czasie przysyłamy je do Ciebie do domu, lub umawiamy z zaufaną firmą montażową.

Polecana firma montażowa przyjeżdża do Ciebie z meblami lub samodzielnie składasz szafę

W ostatnim etapie realizacji dostarczamy Ci meble do samodzielnego złożenia, lub umawiamy Cię z polecaną przez nas ekipę montażową, która przyjeżdża do Ciebie do domu.

Złożenie mebli trwa od kilku godzin, do całego dnia, w zależności od wielkości zamówienia. Prosimy, byś w ten dzień ty, lub ktoś z Twojej rodziny był w domu, by montażyści mogli wykonać swoją pracę.

Ciesz się swoimi nowymi meblami

Teraz już masz swoje nowe meble. Cała procedura trwa maksymalnie 2 tygodnie od dnia wpłaty zaliczki. Otrzymujesz swoją gwarancję na 2 lata. W tym czasie możesz dokonać ewentualnej reklamacji. Ale póki co możesz cieszyć się układaniem rzeczy w swoich nowych wnętrzach.

Zależy nam, by nasze usługi były jak najlepszej jakości. Dlatego po realizacji zamówienia prześlemy Ci email z prośbą o wystawienie nam oceny. Dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję spotkać się ponownie.